0%
Google Adwords ve Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya yönetimi kadar sosyal medya reklamlarının da firmanızın marka bilinirliği, ürün ve hizmetlerinizin geniş kitlelere ulaştırması için büyük önemi vardır. Doğru strateji ve reklam bütçesiyle daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarının çeşitlerine bakacak olursak;

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile çok geniş kitlelere ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilir, markanız geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Örnek Reklam modelleri, Etkileşim reklamları, beğeni reklamları, gönderi öne çıkarma reklamları vb.

Instagram Reklamları

Kullanıcı profili bakımında Instagramın yeri bir çok sosyal platformdan farklıdır. Doğru reklam stratejisiyle geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Örnek reklam modelleri, Akış reklamları, hikaye reklamları vb.

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya kampanyalarının, sosyal medya kullanıcılarının genişliğini baktığımızda ne kadar etkili olabileceğini anlayabiliriz. Burada önemli olan doğru reklam mecraları, doğru reklam stratejisi ve modelleri ile reklam bütçesini doğru kullanarak geri dönüşü maksimum seviyede tutmaya odaklanılmalı.

Çeşitli reklam modelleri arasından size en uygununu gelin beraber seçelim. Reklam stratejinizi ve bütçenizi firmanıza en uygun şekilde belirleyelim.

Google Adwords Reklamları

Başarılı bir işletme sahibi olmak günümüzde zor bir süreç. Verdiğiniz hizmetleri müşterilerinize sunarken, bir yandan da yeni müşteriler ulaşmak için internette kolay bulunur olmanız gerekir. Web sitenizden ve sosyal medya reklamlarınız ile hedef kitlelerinize ulaşmaya çalışmalı rakiplerinize fırsat vermemelisiniz. Günümüzde dijital reklam alanında en etkili reklam türlerinden biride Google Adwords reklamlarıdır.

Hedeflediğiniz kelimelerde reklamlarınızı yayınlayın müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmayın, yeni müşterilere ulaşın. Yeniden pazarlama görsel ve text reklamlarıyla müşterilerinize kendinizi hatırlatın ve yeni kullanıcıları sitenize çekin.

Profesyonel Google Adwords reklam yönetim ekibimizle size hedefinize ulaştıralım. Reklam bütçenizden maksimum verimi alın.

Web siteniz mobil uyumlu mu?

Hemen şimdi kontrol edin 

web sitesi projelerimizi inceleyin...

Twitter, Instagram, Facebook ve Linkedin hesaplarınızın hepsini veya istediklerinizi yönetebiliriz.

Paylaşım yapacağımız sosyal medya hesabının ruhuna uygun, her gün bir içerik hazırlayacak ve bu içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağız. Böylece hem sosyal itibarınız artacak, hem de arama motoru aramalarında daha fazla içerikle ön plana çıkacaksınız.

Sosyal medya hesaplarınızı aynı disiplinle, aynı sıklıkla yönetmek hem zaman ve hem de uzmanlık gerektirir.

Hesaplarınızı yönetecek zamanı ve uygun insan kaynağını bulamıyorsanız, sizin yerinize uzman kadromuzla sosyal medya hesaplarınızı yönetmekten memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.