0%
Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal firması ve kurumsal kimliği olan çiçekçi, restaurant, turizm acentası, otel, fabrika, üretici veya mağazalar gibi firmaların web siteleri olmalıdır. Bu siteler firmanın kurumsal kimliğini ve kurumsal materyallerini ön plana çıkaracak, günümüz yazılım ve tasarım trendlerini uygun siteler olmalıdır. İşte bu sitelere Kurumsal web sitesi denir.

Neden Grafike’yi tercih etmelisiniz?

Her işi yaptırmadan önce işi yaptıracağınız firmada arayacağınız en önemli özelliklerden biride muhakkak tecrübedir. Grafike 15 yıllık sektör deneyimiyle birçok kurumsal firmaya kurumsal web sitesi, eticaret, sosyal medya yönetimi ve google optimizasyonu seo gibi alanlarda hizmet vermiş deneyimli bir ekiptir. Yeniliklere hızla adapte olan bir firmadır. Sizle kurumsal web sitenizin programlama, tasarım ve veri girişi konusunda dijital çözüm ortağınız olarak bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

İçerik Yönetim Sistemleri (Content Management System) nedir?

Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemleri kurumsal web sitelerinin hızlı ve kolayca tasarım ve içeriklerinin güncellenmesidir. Çağımızda hiz önemlidir ve kurumsal web sitelerininde bu hıza ayak uydurması için İçerik Yönetim Sistemleri önem kazanmaktadır. İçerik yönetim sistemine sahip kurumsal veya eticaret sitelerinin yatırım maliyeti fazla olsa dahi uzun vade de ekonomiktir. Grafike de kendi yazılımı olan GPanel CMS ile siz değerli müşterilerimize başarılı çözümler sunuyoruz.

İyi bir web sitesinde aranan özellikler nelerdir?

Web sitesi yaptırmaya karar verdikten ve firmanızı seçtikten sonraki en önemli ve kilit sorudur. Günümüz şartlarında müşterilerin ve web sitesi sahibinin bir web sitesinden beklentileri; hızlı bir web sitesi, doğru müşteriye doğru bilgiyle ulaşmak, ve doğru bilginin müşteriyi sitede en uzun sürede tutması. Ayrıca tasarımı ve fonksiyonelliğyle beğeni kazanması.

Ayrıca iyi bir web sitesi çağın bize sunduğu bütün cihazlar ile uyumlu ve esneklik ve güzelikte olması. Bu sayede görünüm ve kullanım kaynaklı müşteri kayıplarının önüne geçen bir web sitesi olmalıdır.

Ne kadar güzel o kadar başarılı !

Grafike ayrıcalığı ile her platformda eşsiz ve güze görünmenin keyfini sürün!

Amacı güzellik ve estetik görünüm olmalı fakat, kargaşadan da kaçınmalı bir web sitesi. Bu püf noktayı yakalamak tasarımlarda çok önemlidir. Çoğu zaman güzel olması için uğraşılan bir tasarımın sadelikten uzaklaşması ve estetiğini kaybetmesi kaçınılmazdır. Zaten başarısızlığı da buradan kaynaklanmaktadır.

Hedefimiz güzellik ve sadeliğin birleştiği o ince çizgide tasarımlarımızı müşterilerimiz ile buluşturmak ve başarıya bu şekilde ulaşmaktır.

Doğru Bütçe İle Doğru Hedef Kitlenize Ulaşın!

Günümüzde müşterilerinizin ilk baktığı tanıtım aracı web sitenizdir. Müşterilerinizin firmanız ile ilgili ilk ve en önemli değerlendirmesini web sitenizden elde eder. Çoğu firma web tasarım ve yazılım bütçelerine ekonomik bir pay ayırır. Bu tercih firmaya hem para hem zaman hemde müşteri kaybettirir. Sizde bu kayıpların önüne geçmek için web tasarım hizmetini bu konuda uzman ve deneyimli firmalar ile doğru bütçe ve doğru hedef kitle ile gerçekleştirin.

Neden web sitesine iyi bir bütçe ayırmalısınız?

Günümüzde rekabetin her sektörde arttığı görülmekte ve rekabette ön planda olamayan yani ayak uyduramayan firmaların ise silindiği görülmektedir. Bunun bilincinde olan büyük firmaların ise özellikle etkili reklam yapmanın en iyi yolu olan web tasarıma ciddi bütçeler ayırdığı ve tabi ki bu yatırımında karşılığını aldığı görülmekte. Gelişen zamanın teknolojisine ayak uydurmak için ise web sitelerini sürekli güncel tutmak ve yeniliklere uygun hale getirmek gerekmektedir. Hatta bu durum kaçınılmazdır.

Responsive web sitesi tasarımı nedir?

Türkçesi duyarlı veya esnek tasarım, genel bilinen adıyla Responsive tasarım web sitenize ister mobil, ister tablet veya masaüstü cihazınızın hangisinden giriş yaptınızı anlayan ve bu cihaza göre sitenizin tasarımını sizin rahat kullanmanız için yazı resim menü ve diğer alanlarını otomatik olarak ayarlayan sitelerdir.

Responsive web sitesi tasarımı neden önemlidir?

Son yıllarda yapılan araştırmalar Türkiye 'de 54 milyondan fazla internet kullanıcısı olduğunu göstermektedir. Giriş yapılan cihazların araştırmasına göre %45 ile masaüstü ve dizüstü, %50 mobil ve %5 de tablet cihazlarından giriş yapıldığı görülmüştür.

Yukarıda yazdığımız sonuçlardan da görüleceği gibi her cihazda güzel ve uyumlu görünen responsive web siteleri daha çok müşteriye hitap edecektir. Ayrıca günümüzde arama motorlarında üst sıralarda çıkmak bu kadar önemliyke ve arama motorlarınında mobil uyumlu responsive web sitelerini artık üst sıralarda yer verdiğini düşünürsek Responsive web tasarımın sadece bir tasarım ve güzel görünme değil bulunabilirlik açısından da önemlidir.

Grafike, responsive web sitesi tasarımını ilk uygulayıcılarından olmuştur

Yıllar içindeki tecrübesiyle çağın hızlı değişimini yakalamayı bilen Grafike, responsive web tasarım teknolojisinin önemini hemen kavrayıp müşterilerini bilgilendirmiş ve web sitelerini tasarlayarak güncellemiştir.

Web siteniz mobil uyumlu mu?

Hemen şimdi kontrol edin 

web sitesi projelerimizi inceleyin...

Evet, web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücrettir. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi siz olursunuz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.